טיפול בהזעת יתר

נמאס לך מהמבוכה כשאגלי הזיעה מכתימים את החולצה?
מרטיבים את כף היד או את הפנים ברגעים החשובים?

הגיע הזמן לטיפול רפואי יסודי שיסדר לך תקופה ארוכה של יובש ותחושה נעימה ובטוחה. רק רופא מוסמך לתחום הזעת היתר, יוכל לעזור לך להרגיש טוב עם עצמך.

מיליוני אנשים בכל העולם סובלים מבעיית הזעת יתר, בארץ כ- 3% מכלל האוכלוסייה סובלים מהתופעה. האקלים החם והלח בישראל מקצין את תסמיני הבעיה ורבים סובלים מכך ונמנעים לצאת מהבית ולהסתובב במקומות הומי אדם.

לכן, כדאי לדעת כי כיום יש מגוון פתרונות חדשניים, יעילים ואפקטיביים לטיפול בהזעת יתר, כאשר הטיפול החדשני והמומלץ ביותר במרפאה לאסתטיקה רפואית של ד"ר יונתן וייס הוא באמצעות זריקות למוקדי ההזעה.

טיפול בהזעה

שיטה חדשנית ויעילה במיוחד

ד"ר יונתן וייס מציע במרפאה לאסתטיקה רפואית טיפול חדשני לבעיית הזעת יתר ללא ניתוח. הטיפול המאושר על ידי ה-FDA האמריקאי. הטיפול מביא לשיפור ניכר באיכות חייו של המטופל והוא אפקטיבי למשך 7-10 חודשים, ניתן לחזור על הטיפול בהתאם לצורך.

יש לציין כי טיפול בהזעת יתר ללא ניתוח נחשב ליעיל במיוחד ולבטיחותי בהשוואה לשיטות טיפול אחרות כגון קרמים, משחות וניתוחים שונים, חלקם מורכבים ויעילותם מוטלת בספק.

הטיפול אינו מלווה בכאב, תופעות לוואי או סיבוכים. אחרי הטיפול הקצר ניתן לחזור לשגרה וליהנות משיפור ניכר באיכות החיים.

ד"ר יונתן וייס מתמחה בטיפולים לסובלים מהזעת יתר, את תוצאות הטיפול ניתן לראות כיומיים שלושה אחרי הזריקות, ומטופלים יכולים ליהנות מאיכות חיים גבוהה לאורך חודשים רבים, לרוב עד שנה. ניתן לחזור על הטיפול לפי הצורך.